Najlepší hydratačný odličovač

najlepsi hydratacny odlicovac makeupu

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako odlíčiť aj dlhotrvácne očné tiene a vodeodolnú maskaru. Nehovoriac o tom, že je to 100 % prírodné, bezpečné a priateľské k vašej pleti aj peňaženke. Tu je návod.

Opýtajte sa ktoréhokoľvek dermatológa alebo kozmetického poradcu „Čo je to zlaté pravidlo, ak chcete mať krásnu pleť?“ Odpoveď bude: „Nezabúdajte sa odličovať!“ Či už máte len trošku maskary alebo make-up na celej tvári, je nutné, aby ste to všetko dali na konci dňa preč.

Ako sa odlíčiť pomocou kokosového oleja

Budete potrebovať:

panenský kokosový olej

kozmetické tampóny alebo froté handričku

ako sa odlicit kokosovym olejom

Postup:

1. Umytými prstami naberte trochu kokosového oleja.

2. Prstami jemne vmasírujte kokosový olej na horné aj dolné očné viečko a celé očné okolie. Nezabudnite aj na obočie.

3. Rozpustené líčidlá zotrite kozmetickým tampónom alebo froté handričkou. Ja používam ručne robené odličovacie tampóny z jemnej bavlnenej priadze. Sú ekologické a vydržia takmer večne smile

4. Tvár opláchnite v teplej vode.

Kokosovým olejom si môžete skvelo vyčistiť aj celú tvár, nie len očný make-up. Nemusíte sa obávať mastnej pokožky, kokosový olej sa krásne vsiakne a zanechá pleť hebkú a vláčnu.

cistenie pleti kokosovym olejom

Kokosový olej sa naozaj vyplatí. Stačí ho použiť naozaj máličko, je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť, nehovoriac o tom, že ho môžete využiť mnohými ďalšími spôsobmi. Inšpirujte sa na tejto stránke a o svoje skúsenosti sa podeľte v komentároch.

  1. Proosim ta kde sa daju zohnat tie odlucovacie handricky?? Mamka tuzi len po tom na vianoce :) musim ti zohnat niekde
    Dik

  2. Ahoj Katka. Ak myslíš ti krásne modré ručne robené kozmetické tampóny, tie som kupovala od jednej šikovnej kočky, ktorá ich vyrába. Skús jej napísať na email: larape01@gmail.com