Bezbolestné zväčšenie pier

serum na bezbolestne zvacsenie pier

Hádam každá žena pozná ti, že je s niečím na svojom tele nespokojná. Má príliš veľké to, čo by malo byť podľa dnešných trendov malé, alebo naopak, má malé to, čo ideál krásy diktuje mať veľké. Plné pery sú symbolom zmyselnosti a nejedna po nich túži. Prečítajte si, ako si zabezpečiť bezbolestné zväčšenie pier. Nebudete veriť, aké je to jednoduché. A nemusíte sa báť, že budete mať kačacie ústa.

Bezbolestné zväčšenie pier

Na trhu je množstvo produktov, ktoré sľubujú bezbolestné zväčšenie pier, ale väčšinou sú veľmi drahé. Vedeli ste, že tajomnou aktívnou zložkou, ktorá v rôznych sérach, rúžoch, leskoch a balzamoch spôsobuje zväčšenie pier je hlavne esenciálny olej z mäty piepornej?

pepermintovy esencialny olej

Takže nie je nič jednoduchšie, ako si takýto lip booster alebo lip plumpers vyrobiť za zlomok ceny doma. Čo budete potrebovať?

Balzam na zväčšenie pier

Ingrediencie:

  • 1 lyžička panenského kokosového oleja
  • 5 kvapiek esenciálneho oleja z mäty piepornej
  • 1 lyžička včelieho vosku

Postup: Včelí vosk a kokosový olej rozpustíme. Pridáme 5 kvapiek oleja z mäty piepornej. Prelejeme do malej nádobky a dáme do chladničky stuhnúť. Nanášame na pery ako balzam.

TIP: Po nanesení môžete pociťovať jemné brnenie pier, čo spôsobuje mäta. Ak je brnenie pre vás veľmi intenzívne, je potrebné ubrať množstvo mätového oleja.

balzam na zvacsenie pier

Kokosový olej pery vyživí a hydratuje. Pery zostanú mäkšie, jemnejšie a veľmi hladké. Olej z mäty je prírodné riešenie, ktoré vytvára objemné a červené pery. Zvyšuje prekrvenie pier a zabezpečuje, že sú zmyselné a sexy. Včelí vosk vytvára prirodzený film na perách a chráni ich pred suchom a praskaním. Zároveň zaručí, že bude balzam tuhý a neroztečie sa v kabelke.