Upokojujúca kokosovo-avokádová maska na tvár

avokadova maska na tvar

Využite mocnú silu prírodných látok a doprajte si fantastickú pleťovú masku vhodnú aj pre citlivú pleť, ktorú si jednoducho namiešate sami doma. Možno práve v tejto maske objavíte to pravé, čo s vašou pleťou urobí zázraky.

Upokojujúca kokosovo-avokádová maska na tvár

Ingrediencie:

  • 1 lyžička panenského kokosového oleja
  • 1/2 lyžičky medu
  • polovica zrelého avokáda

kokosovo-avokádová maska na tvár pre hydratáciu a výživu pleti

Postup:

1. V pripravenej miske pomocou vidličky roztlačte avokádo na čo najjemnejšiu kašu, pridajte kokosový olej a med. Dobre premiešajte.

2. Umyte si tvár teplou vodou, naneste masku na tvár a nechajte pôsobiť 10-15 minút. (Ak môžete alebo vydržíte tento čas ležať, dajte si na zatvorené oči dva plátky čerstvej šalátovej uhorky.)

upokojujúca avokádová maska na pleť

3. Tvár opláchnite len vlažnou vodou a osušte. Vaša pokožka zostane upokojená, hladučká a hydratovaná. Ak je vaša pleť suchá, natrite ju jemnučkou vrstvou panenského kokosového oleja. Užite si to smile

Máte radi avokádo, alebo ho v obchode obchádzate oblúkom? V mnohých ľuďoch vzbudzuje nedôveru a ak ho náhodou objavia v svojej chladničke, nevedia, čo s ním. Zvonku ho použite na pleť a vlasy, zvnútra vyskúšajte niektorý z receptov na zaujímavé paleo raňajky plné bielkovín a ak máte radi sladké, je tu recept na Raw avokádový puding.

zrelé avokádo na vlasy a pleť