Fitness maska na vlasy

fitness maska na vlasy

Táto fitness maska ​​na vlasy sa zrodila z nutnosti môjho stále viac športovo aktívneho života. Môžem ju použiť na vlasy kedykoľvek počas aktívneho dňa. Dám si vrkoč alebo drdol, alebo vlasy nechám rozpustené, podľa nálady a fitness aktivity, ktorú idem robiť. Tiež sa mi páči, že sa nemusím obávať, aby som niečo nezašpinila alebo nezamastila, keď si niekde opriem hlavu. A ešte: táto maska na vlasy nádherne vonia. Keď si vlasy po cvičení opláchnem, sú mäkké, lesklé a dokonale vyživené.

Pokiaľ ste nedostali dar nádherných vlasov od svojich predkov, udržať si lesklé a zdravé vlasy si vyžaduje určitú prácu. Teraz sú moje vlasy trošku zničené, aj keď som si na začiatku roku sľubovala, že im doprajem zvýšenú starostlivosť po zime. Musím priznať, že sa mi málokedy chce baliť hlavu do igelitu a uteráku, a len tak sedieť doma. Hodila by sa mi maska na vlasy, čo sa ľahko aplikuje, a dá sa stým normálne fungovať a chodiť aj von. Tak vznikla rýchla a jednoduchá fitness maska na vlasy.

Fitness maska na vlasy

kokosovy olej a arganovy olej na vlasy

Ingrediencie:

  • 1 lyžica panenského kokosového oleja
  • 1 lyžica agránového oleja
  • 5 kvapiek esenciálneho oleja z ruže alebo pelargónie (vyberte jednu, ktorá vám viac vonia)
  • 5 kvapiek esenciálneho oleja zo santalového dreva

Postup: Zmiešajte kokosový a argánový olej. Pridajte esenciálne oleje. Votrite do vlasov a zamerajte sa hlavne na dĺžky a končeky vlasov. Vlasy dajte do vrkoča, drdolu alebo ich nechajte voľne. Choďte si zacvičiť smile